Сторінка психолога


Практичний психолог Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського НАУ Марченко Ірина Владиславівна

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ПСИХОЛОГ?


Можна сказати, що до психологів всі вже звикли. Ці фахівці допомагають вирішувати особистісні проблеми, проводять психологічне тестування, тренінги, складають психологічні портрети і характеристики і багато чого іншого. Якщо є якась тривога, візит до психолога допоможе розібратися з ситуацією, з емоційним станом дитини об'єктивно. Виявити причини виникнення труднощів, якщо вони є.

Але про психологів іноді існує така думка, що візитом до цього фахівця підлітки підтверджують свою «ненормальність». Це, звичайно ж, не так: психолог, взагалі, працює тільки з психічно здоровими людьми. Довіртесь собі, дозвольте психологу Вам допомогти, адже Ви варті того, щоб бути щасливими. Тому індивідуальна консультація у психолога – це час, який належить тільки Вам! Це час та місце, де можна вільно думати та відчувати, аналізувати та змінюватися, ефективно вирішуючи всі свої життєві проблеми.

На консультації у психолога Ви зможете зрозуміти, чому виникають складнощі та проблеми у Вашому житті та як їх можна уникати або долати.

Це можливість поміркувати про себе та своє життя, можливість визначитися з тим, як саме Ви хочете жити, які стосунки з навколишніми мати, як зробити своє життя наповненим натхненням та енергією.

Робота психологічної служби Глухівського агротехнічного інституту імені С. А. Ковпака Сумського НАУ спрямована на вирішення конкретних проблем, з якими звертаються студенти, їхні батьки, викладачі та співробітники.

Пам’ятайте!

  • Якщо ви у небезпеці
  • Якщо над вами знущаються
  • Якщо ви потребуєте допомоги
  • Якщо ви самотні у своєму стані

залишайтесь спокійними!

Не робіть своє життя самотнім! Звертайтесь до професіоналів! Шукайте підтримку!


Телефонуйте!

Міський відділ освіти 2-60-28;

Служба у справах неповнолітніх 2-52-04;

Соціальна служба для дітей, сім'ї та молоді 2-43-48;

Кримінальна поліція у справах неповнолітніх 2-22-42;

Сумський «міський кризовий центр» 8(0542)62-18-34;

Телефон довіри м. Суми (05442)-33–40-50;

Національна дитяча гаряча лінія 0-800-500-225 (безкоштовно) 772 (з номерів київстар та life);

Національна гаряча лінія з протидії домашньому насильству, торгівлі людьми 0-800-500-335 (зі стаціонарного телефону) (безкоштовно ) або 386(з мобільного);

Національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 0-800-505-501 (зі стаціонарних телефонів)(безкоштовно ) - 527 (з номерів київстар, мтс, life та beeline);

або

Звертайтесь до кабінету психолога інституту

(3-й поверх нового навчального корпусу)

Ми гарантуємо не розголошувати Вашу інформацію!