Навчання протягом життя

ВІКТОРІЯ СОКОЛ,

голова Шосткинської районної ради

Провчившись 3 роки у ГНПУ на вчителя-філолога, я зрозуміла, що в моєму житті не вистачає математики, яку я так любила в школі. Тому й пішла на заочне відділення Глухівського агротехнічного коледжу ім. С.А. Ковпака СНАУ. Паралельно навчалась у двох вишах. Отримані знання стали мені в нагоді й тоді, коли працювала бухгалтером в одній фірмі, й під час роботи в районній державній адміністрації. Викладачі дали нам той ідеальний алгоритм пошуку інформації, яким я користуюся й досі. Дуже вдячна Тетяні Сергіївні Лук’яненко, Людмилі Георгіївні Станицькій, Тетяні Анатоліївні Лазарєвій, Любові Іванівні Андрійченко й іншим викладачам, які щедро ділилися з нами знаннями.

Рідному навчальному закладу бажаю, перш за все, стабільності та розвитку. Щоб більше з’явилося нових спеціальностей, які є актуальними на ринку праці. Щоб молоде покоління отримувало професійну освіту, яка б дозволила втамувати той кадровий голод, який є зараз у всіх галузях. Для цього є все – і навчальна база, і професійні викладачі.

ВІКТОР КОПИЛОВ,

головний бухгалтер ТОВ «Велетень»

Заочне навчання – річ класна. А зараз для багатьох це чи не єдиний шанс отримати освіту, не обтяжуючи родину фінансово: і працюєш, і знання отримуєш. Якщо хочеться стати професіоналом, треба йти до ГАФК СНАУ. Тут усе є для цього - кваліфікація викладачів, навчальна база. Кажу це, спираючись на власний досвід. У бухобліку я був повний «нуль». Усе необхідне для роботи мені дали Тетяна Анатоліївна Лазарєва, Людмила Вікторівна Коренівська, Тетяна Сергіївна Лук’яненко. Я не просто просиджував пари, мені справді було цікаво те, що і як викладали. Наприклад, тоді програму 1С тільки починали запроваджувати на підприємствах, а ми вже детально її вивчали. Навчання на заочному відділенні – це спосіб піднятися в житті самостійно. Чим раніше людина починає працювати й навчатися одночасно, тим швидше вона стане якісним професіоналом, поєднуючи теорію та практику.

СВІТЛАНА КОЗЕХА,

головний спеціаліст відділу з призначення, перерахування та видачі пенсії Глухівського об’єднаного управління ПФУ в Сумській області

Навчанням на заочному відділенні ГАФК СНАУ я дуже задоволена. Згадую про ті часи тільки гарне. Отримані знання стають у нагоді кожного дня. Серед викладачів я не можу виділити когось окремо. Всі розумні, чуйні, пояснюють зрозумілою мовою, інформацію подають доступно та цікаво.

Чи порадила б я іншим тут навчатися? Найкращою рекомендацією, напевне, стане те, що слідом за мною на заочне відділення Глухівського коледжу вирішила вступати моя донька, яка зараз закінчує навчання в Києві.

ІРИНА МАТЮХІНА,

головний бухгалтер Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ

Ніколи не мріяла стати бухгалтером, але життєві обставини склалися так, що саме ця професія стала моєю основною. Коли став вибір навчального закладу, то без зайвих вагань зупинилася на тодішньому Глухівському агротехнічному коледжі. Спеціальність «Бухгалтерський облік» виправдала мої очікування та дала мені гарну базу знань. Викладачі завжди сумлінно виконували свою роботу та ділилися власними знаннями зі студентами.

Попри те, що сьогодні непроста економічна ситуація, коледжу бажаю розвитку, нових здобутків, реалізації сміливих творчих задумів. Колективу – творчого натхнення, наукових досягнень і підтримки високого авторитету закладу, сумлінних, талановитих, неповторних, інтелектуальних студентів. А студентам – упевненості у своїх силах, успіхів у професійній діяльності.

ВІКТОР ГРИШАК,

головний енергетик ТОВ «Велетень»

Я у «Велетні» працюю з 18 років. Почав з електромонтера, потім був бригадиром електромонтерів, енергетиком. Коли знадобилося підвищення кваліфікації, вступив на заочне відділення Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ. Це було справжнє навчання, що повністю відповідало тим завданням, які треба було виконувати в сільському господарстві. Всі викладачі серйозно ставилися до проведення занять. Я й досі спілкуюся Миколою Івановичем Лисенком, Миколою Григоровичем Гузенком, Володимиром Миколайовичем Манжарою, Віталієм Григоровичем Таранішиним, Олексієм Петровичем Базуріним, Анатолієм Олександровичем Снігирем, Валентиною Василівною Хандуріною. Обговорюємо, які знання треба зараз енергетикам, які працюють у сільському господарстві. По суті, у нас тісна співпраця.

ГАФК СНАУ бажаю розвитку. Щоб, як і раніше, навчальний заклад ішов у ногу з часом. Хай буде більше талановитих студентів, які знають, чого вони хочуть від життя, й упевнено йдуть до своєї мети.

СЕРГІЙ КРАСНОБАЙ,

майстер виробничого навчання Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ

Моє життя склалося так, що практичних вмінь вистачає, але з подальшою освітою після школи не вийшло. Довелося знову сідати за парту вже у віці. Якби не навчання на заочному відділенні Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ, хто знає, як склалася б моя доля. Знання, отримані тут, допомагають мені почуватися впевненіше під час занять зі студентами, дають можливість готувати фахівців-аграріїв на більш якісному рівні.

У житті треба намагатися все робити вчасно, і навчатися в тому числі. Але якщо вже не так склалося, як гадалося, заочна освіта може неабияк допомогти.

ВОЛОДИМИР ФЕДОРОВИЧ ЛОБАСЕНКО,

директор з економіки ТОВ «Глухівнафтопродукт»

Із навчання на заочному відділенні тоді Глухівського технікуму гідромеліорації та електрифікації сільського господарства ім. С. А. Ковпака почалося моє професійне зростання. Як тільки отримав на руки диплом, мене призначили на вищу посаду. Й після цього моя кар’єра йшла тільки вгору. Я дуже вдячний нашим тодішнім викладачам за ті знання, які вони нам дали. Й досі в пам’яті пари подружжя Компанійців, Вадима Володимирович Панченка, Станіслава Дмитровича Карцева.

Рідному навчальному закладу бажаю процвітання, старанних студентів і належної підтримки з боку держави.

НІНА ЛИТВИНЕНКО,

керуюча відділенням №10018/079 філії Сумського обласного управління АТ «Ощадбанк»

16 років минуло з того моменту, як я закінчила Глухівський коледж, але до цих пір із теплотою згадую роки, проведені в його стінах.

Професійна, насичена організація навчального процесу й постійна підтримка викладачів дозволили отримати ті знання та навички, які допомагають мені сьогодні приймати правильні рішення в складних і непередбачуваних умовах. Нас навчили вчитися протягом усього життя, й це дає можливість іти в ногу з часом не тільки на роботі, а й у повсякденні.

Викладачі вкладали в нас не тільки знання, але й часточку душі, своїми настановами та теплими словами надихали нас на нові починання, вселяли віру в свої сили.

ВІРА ЛИТВИНЕНКО,

провідний економіст Глухівського агротехнічного фахового коледжу СНАУ

Коли в мене виникла необхідність отримати другу вищу освіту, в тоді ще Глухівському агротехнічному коледжі саме відкрили відділення «Бухгалтерський облік». Я не вагаючись обрала саме наш навчальний заклад, який завжди користувався популярністю серед абітурієнтів. Надала перевагу йому ще й тому, що один із найстаріших освітніх закладів в процесі навчання молодих спеціалістів завжди використовує технічне оснащення й обладнання останнього покоління, а підготовлені викладачі якісно пояснюють матеріал і зацікавлені, щоб випускники стали майбутнім нашої країни.

Здобутими знаннями користуюся постійно – до цих пір працюю за спеціальністю, яку отримала в коледжі.

Навчальному закладу бажаю, щоб завжди жив і процвітав, а не існував. Студентам – усвідомленого вибору майбутньої професії, наполегливості, бажання досягти поставленої мети. І, звичайно, здобувши бажану освіту, забезпечити собі гідний рівень життя, наповнити своє серце позитивними враженнями та розділити їх з навколишнім світом.