Циклові комісії

Циклова комісія гуманітарних дисциплін

  1. Михайлюкова Т.М. – голова комісії
  2. Вілкова О.Г.
  3. Зайнуліна С.М.
  4. Мелута Г.В.
  5. Хлонь І.В.
  6. Шумара О.О.

Циклова комісія суспільних дисциплін

  1. Антонов С.І. – голова комісії
  2. Базюк Є.С.
  3. Гладушка О.Ф.
  4. Ковальов Ю.В.
  5. Марченко І.В.
  6. Назаренко С.П.
  7. Самофалова С.Г.

Циклова комісія викладачів іноземної мови

  1. Петрушова Л.С. – голова комісії
  2. Гончарова Н.І.
  3. Горох Т.М.
  4. Грудина А.Ф.
  5. Негреба І.В.
  6. Рябцева Г.В.
  7. Сашньова Ю.В.
  8. Сивоконь Н.М.

Циклова комісія викладачів фізичного виховання і ЗВ

  1. Гололобов В.І.– голова комісії
  2. Гололобов М.В.
  3. Загарюй В.М.
  4. Кельбас Я.В.
  5. Нізева А.В.
  6. Поцелуєв І.І.
  7. Середа В.О.
  8. Голайбо С.В.

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін

  1. Володько Л.А. – голова комісії
  2. Бірюк О.М.
  3. Богданович М.В.
  4. Бондаренко С.В.
  5. Кошель І.М.
  6. Кубан О.І.
  7. Лазарєва Т.А.
  8. Матвієнко І.В.
  9. Середа Н.А.

Циклова комісія комп’ютерних дисциплін та інженерної графіки

  1. Колесник С.А. – голова комісії
  2. Бабич Ю.В.
  3. Горшкова Н.М.
  4. Дуленко Н.І.
  5. Колесник В.В.
  6. Лазоренко П.І.

Циклова комісія будівельних дисциплін

  1. Бірюк В.А.
  2. Благодаренко В.М.
  3. Васіна С.Г.
  4. Кліндух М.М.
  5. Крачок Ю.О.
  6. Нижник М.В.
  7. Овсянко Д.О.
  8. Петрушов С.С.
  9. Поцелуєва А.А.
  10. Хлонь В.Г.

Циклова комісія викладачів економіки, менеджменту та інформаційних технологій

  1. Коренівська Л.В. – голова комісії
  2. Андрійченко Н.Г.
  3. Горох Н.В.
  4. Дзекелева О.А.
  5. Кліндух І.В.
  6. Литвиненко А.В.
  7. Лук’яненко Т.С.
  8. Маринченко Н.А.
  9. Нестеренко В.В.
  10. Середа І.А.
  11. Сліпушко О.О.
  12. Суровицька О.І.
  13. Суровицький М.М.
  14. Сухойваненко Ю.М.

Циклова комісія агроінженерних дисциплін

  1. Авраменко Є.В. – голова комісії
  2. Андрієнко В.Г.
  3. Базурін О.П.
  4. Бірюк О.А.
  5. Божок В.М.
  6. Гапич О.М.
  7. Горох С.О.
  8. Дещенко О.О.
  9. Логінов А.М.
  10. Макаєв В.І.
  11. Рева С.В.
  12. Сашньов В.А.
  13. Сашньов С.В.
  14. Чалий В.І.

Циклова комісія електротехнічних дисциплін

  1. Ткачов О.О. – голова комісії
  2. Артемова О.Є.
  3. Лисенко М.І.
  4. Литвиненко В.В.
  5. Лук’яненко Ф.М.
  6. Маслов В.О.
  7. Середа Д.О.
  8. Таранішин В.Г.
  9. Фурса О.М.
  10. Хандуріна В.В.
  11. Чередниченко П.Е.
  12. Шаман А.В.
  13. Шельпяков В.Ю.

Методичне об’єднання майстрів виробничого навчання

  1. Козлова М.М. – голова методоб’єднання
  2. Гавриченко М.Б.
  3. Демченко Ю.О.
  4. Золотарьов Б.В.
  5. Ковальов Д.Д.
  6. Козлова М.М.
  7. Куртов В.М.
  8. Краснобай С.М.
  9. Лютий В.І.
  10. Макаровець О.В.
  11. Сорока Ю.О.
  12. Тицин В.П.
  13. Риль М.П.
  14. Рудь В.М.
  15. Ткачов О.Ю.
  16. Шумара І.І.

Методичне об’єднання кураторів груп та вихователів гуртожитків

  1. Бондаренко С.В. – голова методоб’єднання
  2. Авраменко Є.В.
  3. Базюк Є.С.
  4. Бірюк В.А.
  5. Бірюк О.А.
  6. Бірюк О.М.
  7. Володько Л.А.
  8. Гапич О.М.
  9. Гололобов В.І.
  10. Гончарова Н.І.
  11. Гончарова Н.М.
  12. Горох С.О.
  13. Горох Т.М.
  14. Дзекелева О.А.
  15. Дуленко Н.І.
  16. Зайнуліна С.М.
  17. Кліндух І.В.
  18. Колесник С.А.
  19. Коренівська Л.В.
  20. Кошель І.М.
  21. Кубан О.І.
  22. Лук’яненко Т.С.
  23. Лук’яненко Ф.М.
  24. Маслов В.О.
  25. Матвієнко І.В.
  26. Мелута Г.В.
  27. Негреба І.В.
  28. Нижник М.В.
  29. Петрушов С.С.
  30. Петрушова Л.С.
  31. Рева С.В.
  32. Рябцева Г.В.
  33. Савощенко Ю.М.
  34. Сашньов В.А.
  35. Сашньов С.В.
  36. Сашньова Ю.В.
  37. Середа В.О.
  38. Середа Н.А.
  39. Сивоконь Н.М.
  40. Степченко І.Ф.
  41. Сухойваненко Ю.М.
  42. Ткачов О.О.
  43. Чередниченко П.Е.
  44. Шельпяков В.Ю.
  45. Шумара О.О.
  46. Щебедько Я.М.