Дорогі друзі!

Директор коледжу Анатолій Литвиненко

Новий навчальний рік ми розпочинаємо у складний час, але війна не повинна ставити хрест на прагненні до успішного життя у власній незалежній державі. Тому завданням номер один для нашого колективу є організація дистанційного навчання, яке прирівняне до очного. Ми наполегливо працюємо на освітянському фронті, забезпечуючи нашим студентам якісні знання під час війни. При цьому вектор руху залишається незмінним.

Основою концепції розвитку коледжу є підготовка висококваліфікованих спеціалістів, конкурентоспроможних на ринку праці, впровадження нових інформаційно-комунікативних технологій, постійна модернізація навчально-дослідницької діяльності, налагодження співпраці з агробізнесом, посилення міжнародного співробітництва.

Заклад активно співпрацює з провідними підприємствами агропромислового сектору, фермерськими господарствами, будівельними компаніями, фінансовими й банківськими установами, територіальними громадами. Студенти вишу мають можливість пройти виробничу практику в Німеччині.

Забезпеченню якісної підготовки фахівців сприяють сучасні навчальні кабінети, універсальні мультимедійні лабораторії, бібліотека, що є інформаційним центром нового формату, електронна читальна зала з покриттям мережі Wi-Fi, навчально-дослідне господарство, спортивні зали, комфортабельні студентські гуртожитки.

Виховна робота проводиться на засадах демократії, використання потенціалу студентського самоврядування, спрямовується на забезпечення гармонійного й цілісного розвитку особистості справжніх патріотів України. Змістовне студентське життя доповнює участь у міських, обласних, всеукраїнських фестивалях і конкурсах. Серед наших студентів є призери та переможці всеукраїнських і міжнародних спортивних змагань, першості Європи та світу.

Освіта, отримана у ВСП «ГАФК СНАУ» – гарантія професійного успіху!

Вірю, що після нашої Перемоги в аудиторіях знову зберуться молоді люди, що стануть рушіями відбудови нової післявоєнної України.


Директор коледжу Анатолій Литвиненко