Визнання працівників інституту

На міських урочистостях до Дня працівників освіти відзначили співробітників Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ.

Заступникові директора з виховної роботи Сергію Журбі міський голова Мішель Терещенко вручив подяку за постійне організаційне сприяння та допомогу в проведенні загальноміських культурно-мистецьких заходів, активну життєву позицію, глибоке розуміння громадського та патріотичного обов’язку.

Грамоту Глухівської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у навчання та виховання підростаючого покоління, підготовку кваліфікованих кадрів для агропромислового комплексу держави отримав викладач інституту Віктор Божок.