Юрій Шемшученко: Батьківщина в серці

22 березня представники Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ взяли участь у засіданні круглого столу «З Глуховом у серці і душі», що відбувся в Глухівському краєзнавчому музеї.

Завідувач Народного музею С.А. Ковпака Надія Зайцева, провідний бібліотекар Олена Загута та бібліотекар Тетяна Хандій відвідали захід, присвячений життю та діяльності нашого земляка, колишнього студента ГАТІ, академіка НАН України, директора інституту держави і права імені В. Корецького Юрія Шемшученка.

Надія Олексіївна озвучила спогади Юрія Сергійовича про його воєнне та післявоєнне дитинство. Щодо ролі видатного земляка у виданні збірки законів XVIII століття «Права, за якими судиться малоросійський народ» висловилась виконуюча обов’язки директора краєзнавчого музею Олена Онопрієнко. Крім цього, історик Віктор Заїка ознайомив присутніх із професійним шляхом юриста та краєзнавця.