Героїчна професія

На відділенні агроінженерії Глухівського агротехнічного фахового коледжу Сумського НАУ ведеться підготовка за двома спеціальностями: 208 «Агроінженерія» та 201 «Агрономія».

Буквально за кілька років колишні дев’ятикласники стають висококваліфікованими спеціалістами, затребуваними на ринку праці. І цей рік не є винятком.

ГАФК СНАУ має сучасні лабораторії та навчальні центри, створені в рамках співпраці зі світовими виробниками сільськогосподарської техніки та завдяки участі в українсько-німецькому проекті. Наш студент-агроінженер/агроном у процесі навчання може по гвинтику розібрати/зібрати той чи інший агрегат, випробувати його в полі, сівши за кермо під керівництвом досвідчених викладачів, співробітників господарств-партнерів чи, навіть, іноземних експертів.

Зараз аграрії стали майже на рівні з героями-воїнами, завдяки роботі яких українці матимуть хліб. Тож, запрошуємо приєднатися до когорти таких важливих сьогодні фахівців!