Відокремлений структурний підрозділ «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ» запрошує учнів 9-х та 11-х класів, а також випускників професійної (професійно-технічної) освіти на навчання. Телефони для довідок: 068-481-75-51. Viber: 095-707-46-68.

За результатами конкурсу на кращий вебсайт серед закладів фахової передвищої освіти «EDUCATION WEBSITE 2024» наш сайт став переможцем у номінації «Кращий інтуїтивний дизайн».

Налагоджуємо нові партнерські відносини

Делегація ГАФК СНАУ взяла участь у зимовому семінарі від провідних аграрних компаній: Timac AGRO, Lidea Україна, FMC.

Захід відбувався на базі ТОВ «Велетень». Заступник директора з навчально-виробничої роботи Олександр Дещенко, завідуючий навчальною лабораторією рослинництва В’ячеслав Поцелуєв, агроном Роман Марченко разом із аграріями півночі Сумщини заслухали інформацію від координаторів зустрічі.

Кирил Костін презентував лінійку добрив від компанії Timac AGRO (гранульовані комплексні, мікрогранульовані, водорозчинні, азотно-сірчані, фосфорні добрива, біостимулятори рослин на основі водоростей, a також добрива для органічного виробництва). Спікер наголосив: науково доведено, що рішення компанії покращують ефективність живлення, збільшують фотосинтез, покращують виробництво білків і збільшують врожайність.

Сергій Лихина представив гібриди кукурудзи та соняшника від компанії Lidea Україна, звернувши увагу на головні вигоди, основні властивості, агрономічні характеристики, густоту на період збирання.

Олександр Заковоротний надав інформацію про сучасні технології захисту рослин від компанії FMC Україна, яка пропонує оптимально безпечну формулу для навколишнього середовища. Використовуючи передові технології, наукові дослідження та розробки, орієнтовані на клієнта, корпорація генерує інноваційні й економічно ефективні рішення для підвищення врожайності та якості посівів (контроль широкого спектру шкідників, бур’янів і хвороб).

Ми завжди намагаємося не пропускати подібні заходи, бо це не тільки дає нам нові знання, а й можливість налагодити нові партнерські відносини, – ділиться враженнями Олександр Дещенко. – Завдяки сьогоднішньому семінару ми домовилися з представниками провідних аграрних компаній про співпрацю в питаннях створення демонстраційно-дослідних ділянок соняшнику та проведення гостьових лекцій для здобувачів освіти. Дякуємо нашим партнерам за розуміння, будемо разом покращувати якість підготовки фахівців.