Зал історії навчального закладу

У День соборності України 22 січня 2015 року в приміщенні народного музею С.А.Ковпака було відкрито кімнату-музей історії навчального закладу.

Урочистості з цієї нагоди були присвячені 115-й річниці Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ і розпочались з історичної конференції «Від заснування до сучасності: сторінки історії». Учасниками конференції були викладачі інституту, ветерани педагогічної справи, колишні випускники навчального закладу різних років, історики, краєзнавці, представники міської влади.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся директор інституту Анатолій Васильович Литвиненко.

Викладач історії Світлана Петрівна Назаренко виступила з доповіддю про засновника навчального закладу Н.А.Терещенка та його меценатську діяльність.

Методист інституту Олександр Федорович Гладушка висвітлив основні етапи розвитку навчального закладу від ремісничого училища до інституту.

Своїми спогадами про розбудову навчального закладу поділився викладач Микола Григорович Гузенко.

«Викладачі та учні технікуму – захисники Вітчизни» – тема доповіді викладача суспільних дисциплін Сергія Ігоревича Антонова.

Завідуюча музеєм Надія Олексіївна Зайцева виступила з доповіддю «Серце, віддане навчальному закладу».

Міський голова Юрій Олександрович Бурлака привітав колектив та ветеранів інституту з ювілеєм та відкриттям музейної кімнати та разом з ветераном педагогічної справи, ветераном Великої Вітчизняної війни Миколою Дмитровичем Білобабою перерізали стрічку та урочисто відкрили кімнату.

Своїми враженнями від експозиції музею поділились нащадок родини Терещенків Мішель Петрович Терещенко, ветеран-педагог Галина Петрівна Савицька, випускник відділення механізації Михайло Михайлович Часницький.

Для учасників урочистостей було проведено першу екскурсію.