50 років якісної підготовки фахівців, виховання та розвитку молодого покоління
Із нагоди ювілейної дати випускники різних років відділення будівництва ГАФК СНАУ діляться враженнями від навчання у виші, згадують викладачів, які зробили внесок у їх розвиток.
Серед колишніх наших студентів – керівники та співробітники будівельних організацій і державних органів, успішні підприємці, педагоги тощо. Ними споруджено житлові будинки в містах і селах, об’єкти соціально-побутового призначення, господарські споруди на селі, промислові підприємства, дороги…
ВІРА ГРИГОРІВНА ХЛОНЬ
Роки навчання: 1974-1978. З 1980 р. - викладач, 1998-2021 рр. - завідувач відділення, з вересня 2021 р – викладач відділення будівництва ГАФК СНАУ.
Коли я вступала до коледжу, з вибором спеціальності не було жодних вагань, бо мене дуже захоплювала будівельна справа, особливо – проектування. Звісно, кожен викладач зробив свій внесок у моє становлення як фахівця, але з усіх хочу виділити Михайленко Маргариту Василівну (економіка будівництва), Шилову Олександру Іванівну (технологія будівельного виробництва), Стьопкіну Надію Тарасівну (будівельні матеріали). Здобуті знання допомогли мені не лише впевнено почуватися на робочому місці в будівельній організації, а й швидко адаптуватися в якості викладача рідного навчального закладу.
Був 1980 рік, коли я переступила поріг аудиторії як викладач курсового проектування з дисципліни «Будівельні конструкції». Працювала разом із Карцевим Станіславом Дмитровичем. Він мав багатий практичний досвід, бо до цього був виконробом і будував великі об’єкти. Але найскладніше, звичайно, було викладати на заочному відділенні. Групи по 30 чоловік складалися з виконробів, керівників будівельних організацій, майстрів та інженерів, які мали великий практичний стаж роботи. Але в нас завжди були добрі стосунки...
Кому треба обирати професію будівельника? Якщо ви хочете досягти в житті чогось вагомого, творити й, озирнувшись, побачити значний результат своєї праці, то будівельник – саме те, що треба. І взагалі це дуже цікаво - проектування в програмних комплексах, безпосередньо будівництво та його організація, вміння своїми руками виконувати й ремонти, й реконструкції. А потім з гордістю говорити: це проектував я, це будував я, це ремонтував я…
Усьому колективу коледжу та ювілейному відділенню бажаю енергії та оптимізму в подальшому розвитку. Бути сильними, впевненими в майбутньому. Попереду багато років творчих звершень, відкриттів і можливостей. Тому дороги без перешкод, довгого та щасливого життя наповненого сонцем, добром та успіхом!