Зірковий час знавців іноземної мови

У Глухівському агротехнічному фаховому коледжі СНАУ відбулася олімпіада з англійської мови онлайн.

Модератором зустрічі була Людмила Петрушова. Студенти заслухали вітальне слово від викладача Альони Панасенко. Наталія Гончарова ознайомила із завданнями. Усього в конкурсі взяли участь 30 знавців англійської мови 1-2 курсів.

Ми вітаємо найкращих, найрозумніших студентів коледжу, адже володіння іноземною мовою є неабияким досягненням. Дякуємо вам за ваші вольові зусилля, багатогодинні старання, практику І тренування на шляху до опанування високого рівня англійської мови. Ми пишаємося вами та бажаємо подальших досягнень. Зірковий час настав! Хай переможе найсильніший, – зазначила Альона Вікторівна.

За результатами конкурсної роботи найвищу кількість балів отримала Альбіна Нікітченко (21Ф). Друге місце вибороли Мілана Марченко (21AГ), Поліна Нагорна (11Б), Ілля Шомко (11KІ), Маргарита Лазарєва (21KІ). На третій сходинці п’єдесталу пошани опинилися Сергій Костюченко (21KI), Вікторія Бізюкова (11KI), Ангеліна Асадча (21БО), Кіріл Бороденко (21Ф), Таміла Гавриченко (21KI).

Вітаємо переможців і викладачів, що їх підготували. Бажаємо подальших успіхів у другому етапі.