Студенти ГАТІ – ініціативні та спортивні

29 жовтня відбувся фінальний матч гри з футболу серед мешканців гуртожитків ГАТІ СНАУ.

У фінал вийшли три команди – по одній з кожного гуртожитку. Володарем перехідного кубку стала команда гуртожитку №3. Футболісти гуртожитку №2 посіли друге місце, а спортсменки гуртожитку №1 стали третіми.

Голова Центру молодіжної політики інституту Аліна Силіна вручила усім гравцям дипломи та солодощі від ЦМП.

Гуртожиток – це місце, де студенти інституту проводять більшість свого вільного часу. Виховний відділ намагається зробити все, щоб життя в гуртожитку було цікавим і корисним, – зауважує в.о. заступника директора з виховної роботи Денис Овсянко. – Участь команди дівчат була приємною несподіванкою, змагання – цікавими для всіх, а це означає, що ми на правильному шляху. Провести кубок з футболу – ідея самих студентів. Ми з Аліною її просто підтримали. Якщо у когось є цікаві ідеї, обов’язково звертайтеся до ЦМП або до мене особисто. Вислухаю кожного, і в силу своїх можливостей допоможу.

Також Денис Олександрович запропонував провести наступного місяця кубок з волейболу серед гуртожитків. Учасники та вболівальники підтримали ідею гучними оплесками.