Робота психологічної служби: адаптація першокурсників

Психолог інституту Ірина Марченко, починаючи з перших тижнів навчання, провела низку занять-тренінгів у групах нового набору.

У невимушеній атмосфері студенти дізналися багато нового про своїх одногрупників; розповідали про ті якості, які допомагають їм знаходити спільну мову з оточенням, встановлювати дружні стосунки й успішно спілкуватися.

Перед нами постійно стоять завдання, що передбачають налагодження взаємовідносин у групах, підвищення самооцінки та розвитку комунікативних якостей студентів, – зазначає Ірина Марченко. – Щоб кожен студент пройшов успішно процес адаптації до нових умов навчання та проживання, всім учасникам навчально-виховного процесу необхідно докладати максимальних зусиль у цьому напрямку.