Цікаву інформацію втрачати не варто

Студенти 12Е групи на чолі з куратором Юлією Сашньовою відвідали народний музей С.А. Ковпака.

Передусім завідуюча музеєм Надія Зайцева розповіла майбутнім електрикам про видатних викладачів-ентузіастів відділення електроенергетики, які фактично підняли спеціальність із нуля. Зокрема, прикладом для молодих людей став Дмитро Білобаба, який, між іншим, у 98-річному віці навчився користуватися ноутбуком.

Щоб розповісти про шлях ГАТІ СНАУ за 120 років існування, пішло чимало часу. Але екскурсія була настільки цікавою, що студенти вирішили повернутися до музею пізніше, аби оглянути й інші зали, де зібрані унікальні експонати, які стосуються життя Сидора Ковпака, партизанського з’єднання під його командуванням, та присвячені сучасним захисникам України.