Товариська зустріч

31 жовтня у малій спортивній залі ГАТІ СНАУ пройшли змагання з тенісу між командами Путивльського педагогічного коледжу імені С. Руднєва та Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського НАУ.

Учасників змагань привітали заступник директора з виховної роботи Сергій Журба та головний суддя Іван Поцелуєв. Товариська зустріч зібрала кращих тенісистів обох навчальних закладів, тому й поєдинки видалися напружені, з безліччю яскравих і гострих моментів.

Зрештою доля посміхнулася студенту 31ПБ групи Глухівського агротехінституту Ігорю Гаврильчуку. На другій сходинці п’єдесталу пошани – представник гостей Р. Черв’яцов. Третій результат –у Олександра Топчієва (31ПЕ).

Наступна товариська зустріч на спортивному майданчику запланована між волейбольними командами дівчат вище згаданих навчальних закладів.