Заняття на виробництві: аварійні режими, оперативні перемикання, усунення проблем

Завідувач відділення електроенергетики Василь Литвиненко та викладачі спеціальних дисциплін Федір Лук’яненко й Алла Шаман провели практичне заняття для студентів 21Е та 31ПЕ груп на районній підстанції «Глухів» Глухівського РЕМ.

Майстер підстанції, випускник ГАТІ СНАУ Сергій Циганчук ознайомив майбутніх електриків із режимом роботи підстанції та діяльністю персоналу. Крім цього, Сергій Петрович розповів про порядок ремонту електрообладнання, аварійні режими роботи підстанції та методи усунення проблем.

Особливістю заняття стало те, що студенти отримали унікальну можливість побачити на власні очі оперативні перемикання лінії 110кВ,
– стверджує Федір Лук’яненко.