Виховання майбутніх підприємців

Викладачі відділення економіки та інформаційних технологій ГАТІ СНАУ Оксана Дзекелева та Людмила Коренівська провели тренінг із бізнес-планування для студентів навчальних закладів міста. Захід проходив у приміщенні Глухівської міської ради за підтримки відділу молоді та спорту.

Педагоги ознайомили студентів із принципами та структурою написання бізнес-планів, основною фінансовою діяльністю майбутнього підприємства: прибутковістю, собівартістю, строками окупності проектів , ризиками й оподаткуванням підприємців і підприємств. Також молоді люди навчилися проводити експрес-аналіз і відпрацювали навички прогнозування та моделювання грошових потоків.

Учасниками тренінгу стали студенти навчальних закладів міста, які виявили бажання взяти участь у міському конкурсі бізнес-планів підприємницької діяльності. Захист проектів заплановано на кінець листопада.