Навчаємо, враховуючи потреби підприємств регіону

Викладачі Павло Чередниченко та Наталія Сивоконь організували для студентів 41Е та 31ПЕ груп заняття на виробництві з дисципліни «Автоматизація технологічних процесів і систем автоматичного керування».

Випускник нашого вишу, головний інженер ТОВ «Велетень» Віктор Гришак розповів про подвійне живлення трансформаторної підстанції й електропостачання молочно-товарного комплексу підприємства. Крім цього, Віктор Федорович продемонстрував принцип годівлі та напування корів, догляду за ними. Звернув увагу на природнє освітлення та вентиляцію в приміщенні; очищення, пастеризацію, охолодження та збереження товарної якості молока, а також на автоматизацію вищезазначених процесів.

За словами педагогів, студенти найбільше зацікавилися мобільними установками для приготування та роздачі кормів. А ось викладачів вразила чистота, місткі силосні ями й підвіз продукції та кормів.