Фахові дискусії та обмін досвідом

9 жовтня заступник директора з виховної роботи Денис Овсянко взяв участь у засіданні обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи закладів фахової передвищої освіти.

Зустріч відбулася на базі Політехнічного технікуму Конотопського інституту СумДУ. На засіданні зібралися представники Сумських, Глухівських, Путивльських, Лебединських, Роменських, Шосткинських, Маловисторопських і Конотопських вишів І-ІІ рівнів акредитації.

Заступники обговорювали нагальні питання, вели професійні дискусії та обмінювалися досвідом з виховання майбутніх фахівців. Зокрема, під час заходу мова йшла про унормування й уніфікацію документів із виховної роботи в ЗФПО Сумської області, розробку положення «Про студентське самоврядування», співпрацю з громадськими організаціями, а також грантову діяльність.

Крім цього, організатори провели екскурсію клубами у рамках проекту «Коло друзів». Також учасники відвідали музеї навчального закладу.

Насамкінець присутні підбили підсумки зустрічі та визначилися з подальшою траєкторією діяльності.

Фото: Політехнічний технікум КІСумДУ