Обмінялися досвідом патріотичного виховання

На базі Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського НАУ відбулося засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи ВНЗ I-II рівнів акредитації Сумської області.

Захід розпочався презентацією навчального закладу. Учасники зібрання оглянули матеріально-технічну базу інституту, відвідали Народний музей С.А. Ковпака.

Відкриваючи засідання, голова методоб’єднання Тетяна Кірнос зазначила, що тема сьогоднішнього засідання – «Національно-патріотичне виховання та його роль у формуванні та становленні самосвідомості молодого покоління» - безсумнівно актуальна.

У своїй доповіді заступник директора з виховної роботи ГАТІ СНАУ Сергій Журба розповів присутнім про національно-патріотичне виховання студентів у Глухівському агротехінституті. Голова ГО «Військово-патріотичний рух Джура» Юрій Негреба повідомив про діяльність цієї громадської організації. Завідувач народним музеєм С.А. Ковпака Надія Зайцева поділилася досвідом роботи історичного клубу «Ковпаківець».

Після засідання учасники відвідали концерт «Україна – благословенна Богом земля».