Футболісти ГАТІ СНАУ – найкращі в Глухові

Команда вишу перемогла в спартакіаді міста з футболу серед спортивних клубів навчальних закладів.

Наші спортсмени виграли у команди медичного училища з розгромним рахунком 18:1. У матчі з футболістами професійно-педагогічного коледжу ГНПУ пропустили лише один м‘яч, натомість 5 разів поцілили у ворота суперників. Зустріч із гравцями Глухівського національного педагогічного університету імені О. Довженка завершилася нічиєю. У підсумку, за співвідношенням пропущених і забитих м’ячів, футболісти Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. ковпака СНАУ, яких тренував викладач фізичного виховання Максим Гололобов, стали чемпіонами міста серед спортивних клубів навчальних закладів.

Вітаємо з перемогою тренера та його вихованців: Сергія Сидорчука, Богдана Сторієва, Микиту Тутука, Миколу Вертієвця, Дениса Ковальова, Олександра Петрущенка, Руслана Кривцова, Олексія Бабанського, Владислава Биковця, Нікіту Андросова, Ігоря Мороза, Дмитра Гордійчука, Дениса Гололобова, Богдана Савченка, Олександра Опанасенка, В’ячеслава Науменка, Дениса Домашенка, Владислава Михайленка.