«Золотий» Туман

Студент 12Е групи Кирило Туман виборов високі нагороди на міжнародних змаганнях на Кубок України (ІІІ етап) із судномодельного спорту у класі «М» швидкісних радіокерованих моделей.

За інформацією Глухівського міського центру позашкільної освіти, спортсмен з 27 по 29 вересня в м. Дніпро змагався у трьох класах моделей: «mini EKSPERT», «ECO mini team» (18 хвилинна естафетна гонка) та «HYDRO 1».

У підсумку напруженої боротьби вихованець МЦПО, кандидат у майстри спорту Кирило Туман здобув дві золоті медалі («mini-MONO» та «HYDRO») та одну бронзову («ECO mini team»).

За загальними результатами команда Глухова посіла друге місце, за що була нагороджена Кубком України та дипломом. До змагань спортсменів готували Микола Грудина й Анатолій Кушнір.