Чергове засідання школи педагогічної майстерності

26 жовтня в електронній читальній залі ГАТІ СНАУ відбулося засідання Школи педагогічної майстерності.

На порядку денному розглянули питання виховання, як однієї з основних категорій педагогіки, а також питання навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення, проведення практичних і лабораторних занять, навчальних практик.

Заступник директора з виховної роботи Сергій Журба розповів про мету й основні завдання виховання студентів. Після цього голова Школи педмайстерності Лариса Володько надала методичні рекомендації щодо проведення для студентів консультацій із навчальних дисциплін. Лариса Анатоліївна наголосила, що консультації бувають індивідуальними або для групи студентів. Кожне проведене таке заняття фіксується у журналі обліку.