Заглибилися у світ народної творчості

Студенти та співробітники ГАТІ СНАУ відвідали XXIV Міжнародний літературно-мистецький фестиваль «Кролевецькі рушники», який традиційно проходить у м. Кролевець.

Студенти 31АГ групи разом із куратором Ганною Мелутою, завідувачем відділення економіки та інформаційних технологій Оленою Суровицькою та викладачем Людмилою Коренівською відвідали музей кролевецького ткацтва, в якому переглянули виставку короваїв «Хліб на рушнику». Також вони ознайомилися з виставкою робіт молодих митців – члена спілки майстрів України, майстра різьблення по дереву Сергія Шкури та художниці Анни Коваленко. Крім цього, взяли участь в урочистому відкритті фестивалю, поклали квіти до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку та відвідали Міжнародний конкурс пісенної творчості «Мелодії вічності».