Обрали старост гуртожитків

Протягом тижня в Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ проходили збори студентів, які проживають у гуртожитках.

На зустрічі були присутні представники адміністрації: в.о. заступника директора з виховної роботи Денис Овсянко, заступник директора з адміністративно господарської роботи Михайло Кліндух і голова Центру молодіжної політики Аліна Силіна.

Під час зборів обговорювали питання, що турбують мешканців гуртожитків, і висловлювали пропозиції стосовно покращення умов проживання. Крім цього, в кожному з гуртожитків шляхом відкритого голосування вибрали старост та їх заступників.

Старостою гуртожитку №1 стала Яна Харченко (31АГ), її заступником – Анастасія Болмат (31ПБ); гуртожитку №2 – Вадим Гаруст (21ПЕ), заступник Денис Дудка (21АІ); гуртожитку №3 – Владислав Рожченко (31КІ), заступник Артем Глушко (42Е).