Міжнародний проект: усе використовується за призначенням

Глухівський агротехнічний інститут імені С.А. Ковпака СНАУ відвідали експерти українсько-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

Асистентка проекту Ольга Лучинська та головний фінансовий експерт Едуард Лутц пересвідчилися в ефективному використанні оновлених лабораторій, фахових підручників та обладнання, наданих навчальному закладові в рамках проекту.

У вашому навчальному закладі чудова атмосфера. Помітно, що все обладнання, придбане в рамках нашого проекту, який фінансується з коштів Міністерства сільського господарства Німеччини, використовується дійсно за призначенням, – стверджує Едуард Лутц. – Я сподіваюся, що ваші студенти, викладачі та керівництво задоволені співпрацею.

Насамкінець керівництво вишу провело для експертів екскурсію навчальним закладом і до народного музею С.А. Ковпака.