Забезпечуємо підготовку спеціалістів, що відповідають сучасним вимогам

У ГАТІ СНАУ для студентів першого курсу розпочали проводити заняття з інформаційної культури.

Завідувач бібліотеки Ольга Зуєва інформувала першокурсників щодо функцій, які виконує книгозбірня, та графіку її роботи. Також Ольга Іванівна ознайомлювала молодих людей із кадровим складом і роботою підрозділів: інформаційного центру та бібліографічного відділу. Звернула увагу на обов’язки читачів, правила користування фондом. Запрошувала творчих студентів до співпраці з газетою «Студентський меридіан».

Ольга Зуєва розповідала, що в бібліотеці містяться не лише паперові підручники, але й електронні видання; книгозбірня забезпечує необхідною літературою навчально-виховний процес, здійснює повноцінне та якісне обслуговування викладачів і студентів.

До того ж першокурсники переглядали відео «Як друкують книги», «Найкрасивіші бібліотеки світу», «Надзвичайні бібліотеки» та заповнювали формуляри читачів.