Навчальна бухгалтерія

Викладачі відділення економіки та інформаційних технологій Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського НАУ Оксана Дзекелева та Людмила Коренівська взяли участь у регіональному конкурсі на кращу організацію роботи лабораторії «Навчальна бухгалтерія».

На конкурсі, що відбувся 25 жовтня на базі Путивльського коледжу СНАУ, представили навчально-методичні комплекси, презентації роботи лабораторій, відео щодо проведення практичних та лекційних занять, захистів курсових робіт, навчальних та виробничих практик тощо.

На заході були присутні представники коледжу Сумського НАУ, Бобровицького коледжу економіки та менеджменту, Борзнянського державного сільськогосподарського технікуму, Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку, Путивльського коледжу СНАУ та Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ.

Після розгляду та аналізу представлених матеріалів експертна комісія визначила переможцем коледж СНАУ, інші посіли друге місце.