Українській незалежності – 28

Представники ГАТІ СНАУ взяли участь у міських урочистостях з нагоди Дня Незалежності України.

Під час урочистого зібрання заступник директора з адміністративно-господарської роботи Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ Михайло Кліндух отримав Почесну грамоту Глухівського міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, якісне впровадження енергетично-ефективних технологій у навчальному закладі та з нагоди 28-ї річниці незалежності України. Викладачу ГАТІ СНАУ Віталію Таранішину вручили свідоцтво про занесення до Книги Пошани Глухівської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, ефективне впровадження інноваційних технологій, якісне виховання студентської молоді, значний особистий внесок у підготовку кваліфікованих кадрів та з нагоди 28-ї річниці незалежності України.