Наче з конвеєра

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ відреставрували раритет на колесах.

Мова йде про автобус «ЗІС-155», що є одним із експонатів інститутського музею під відкритим небом. Транспортний засіб 1951 року випуску свого часу працював на космодромі «Байконур», «грав» під час зйомок на студії «Мосфільм», перевозив колгоспників у Полошках. На музейний п’єдестал автобус потрапив у 2008 році після відновлення силами викладачів і студентів.

Щоб раритет на колесах і далі радував око, цього року вирішили зробити реставрацію. Викладач Сергій Горох, інженер навчальної майстерні Олександр Фурса та студент 41АІ групи Віталій Сергієнко кілька днів шпаклювали, ґрунтували та фарбували й нарешті «ЗІС-155» отримав нове життя.