Знову за партою

У ГАТІ СНАУ відбулося урочисте відкриття інсталяції «Студентам – творцям нашої історії», присвячене 120-річчю заснування навчального закладу.

Право перерізати стрічку надали випускникам нашого закладу освіти різних поколінь: Анатолію Литвиненку, Миколі Деркачу, Володимиру Давиденку й Альоні Лукандій.

Випускник 1962 року Михайло Часницький подарував студентам вишу одну з власних книг і фотографії педагогів, які його навчали, а також побажав молодим людям ніколи не забувати рідний навчальний заклад.

Під час відкриття подяками за активну участь у розвитку матеріально-технічної бази рідного інституту відзначили випускників ГАТІ СНАУ Олександра Негрея та Володимира Пугача, які надали матеріали для створення інсталяції, та Дмитра Ковальова, який виготовив її.