Привіт із 2019-го!

У рамках святкування випуску молодих фахівців у ГАТІ СНАУ заклали капсулу часу, яку мають відкрити у 2039 році.

У герметичний бокс поклали спец-випуск інститутської газети «Студентський меридіан», значок «Я – студент ГАТІ», студентський квиток колишньої голови Центру молодіжної політики Альони Лукандій, лист до нащадків і сучасні монети. Також у капсулі знаходиться флешка з відео-привітанням до 140-річчя заснування інституту, що містить побажання та настанови тодішньому поколінню від цьогорічних випускників і співробітників інституту.

Право закласти капсулу часу надали випускникам відмінникам навчання Марії Поцелуєвій, Юлії Самосі, Ігорю Скорогодському, Руслану Каліновичу, Анастасії Баліоз, Євгенії Рачицькій, Артуру Нестеренку, Олександру Данечкіну, Наталії Теслі.