Якщо традиції – то на роки, якщо історія – то на віки

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака Сумського НАУ відбувся випуск молодих спеціалістів денної та заочної форми навчання.

Традиційно 28 червня у День Конституції України наш навчальний заклад робить неоціненний подарунок державі – випускає висококваліфікованих фахівців, які будуть працювати в різних галузях.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди випуску й отримання освіти в навчальному закладі, якому виповнюється 120 років, який за цей час підготував велику армію фахівців, – звернувся до випускників 2019 року директор ГАТІ СНАУ Анатолій Литвиненко. – Щасливої вам долі. Нехай професійний шлях буде успішним. Творіть своє майбутнє. Не будьте байдужими до себе та рідної країни. Досягайте найвищих вершин, бо ви на це заслуговуєте.

Насамперед Анатолій Васильович вручив грамоти, дипломи з відзнакою та медалі «відмінник навчання» Марії Поцелуєвій (31Ф), Юлії Самосі (31Ф), Ігорю Скорогодському (21ФБП), Руслану Каліновичу (41ОКМ), Анастасії Баліоз (21ФБП), Євгенії Рачицькій (21ФБП), Артуру Нестеренку (41ОКМ), Олександру Данечкіну (41М), Наталії Теслі (31Ф). Марія та Юлія наказом директора були занесені до книги пошани інституту. Дев’ятеро відмінників заклали в стіну громадського корпусу капсулу часу.

Окрім попередньо згаданих, ще тридцять сім випускників денної форми навчання отримали дипломи з відзнакою: Михайло Андрущенко (21ББП), Владислав Бугай (21ББП), Павло Федосенко (21ББП), Станіслав Батурін (41МБ), Владислав Закоморний (41МБ), Денис Косенко (41МБ), Ангеліна Дерпа (21ФБП), Руслан Золотарьов (41Б), Настасія Жарик (41Б), Микола Полятикін (41Б), Діана Чевжик (41Б), Ілля Ісаченко (31ПБ), Тарас Шпигунов (31ПБ), Андрій Смичок (41М), Віктор Шпак (41М), Олександр Фурса (42М), Тетяна Ардинцева (41ВПР), Дарія Балицька (41ВПР), Оксана Бредун (41ВПР), Тетяна Гриценко (41ВПР), Аліна Ніколаєнко (41ВПР), Владислава Савченко (41ВПР), Ірина Скорогодська (41ВПР), Данило Андрієнко (41Е), Олександр Дегтяр (41Е), Ігор Євтушенко (41Е), Максим Підковка (41Е), Дмитро Гулаков (42Е), Артем Ніжнік (42Е), Владислав Білоцерківець (31ПЕ), Андрій Солдатенко (31ПЕ), Анна Фесенко (31ПЕ), Дмитро Клименко (31Бух), Вікторія Щигорєва (31Бух), Майя Першина (31Ф) та Богдан Онищенко (41ОКМ).

Після цього дипломи отримали студенти заочної форми навчання. Олексію Гапоненку (31-Е), Ігорю Марченку (31-Е), Олегу Садовому (31-Е), Володимиру Дуплику (34-Б), Євгену Марченку (34-Б), Наталії Кузько (23-О), Сніжані Босак (25-Ф), Роману Сіліврі (36-АІ), Ганні Костюченко (25-ФБП), Наталії Матвієвській (25-ФБП) і Ганні Москаленко (25-ФБП) вручили дипломи з відзнакою.

Сьогодні привітати випускників-2019 зібралися випускники всіх поколінь. Я теж ваш випускник, і та наука, яку мені дали тут, дуже-дуже знадобилася в житті, – зазначив Почесний громадянин Глухова, директор з персоналу ПАТ «Сумиобленерго» Микола Деркач. – Сьогодні ви отримали дипломи. Я хочу, щоб ви на цьому не зупинилися й продовжили навчання далі. Щоб для вас завжди були відкриті двері підприємств, працюючи на яких, ви б отримували гідну зарплату. Я хочу вірити, що знання, які ви отримали у вузі, згодяться для того, щоб зробити нашу державу більш успішною. У добру путь. Хай щастить.

За активну участь у спортивному житті інституту були нагороджені Євгеній Костюченко (41Б), Артем Медвідь (41Б), Микита Грондовський (41Б), Родіон Трофименко (21МБП), Владислав Соколов (41ОКМ), Дмитро Гулаков (42Е), Вячеслав Лельоткін (42Е), Василь Василенко (41Б), Михайло Мітяєв (41М), Владислав Ковальов (41М), Анна Фесенко (31ПЕ), Ірина Кулініч (21ФБП), Настасія Жарик (41Б), Тетяна Ардинцева (41ВПР), Діана Чевжик (41Б) й Олексій Чмирков (41М).

За значний внесок у розвиток студентського самоврядування та самодіяльності вишу грамоти отримали наші активісти: Марія Поцелуєва (31Ф), Наталія Грибко (31Ф), Юлія Самоха (31Ф), Дарина Воскобойник (31Бух), Павло Федосенко (21ББП), Василь Пінчук (21ББП), Ангеліна Дерпа (21ФБП), Олександр Матюхін (41Б), Альона Лукандій (21ББП), Ігор Скорогодський (21ФБП), Руслан Калінович (41ОКМ) й Олександр Фурса (42М).

За віковими традиціями студенти-бакалаври переклали китицю конфедератки справа наліво.

Від імені всіх кураторів із найкращими побажаннями до студентів звернулася Ірина Матвієнко:

Завжди з теплом згадуйте студентські роки та викладачів, які вклали у вас частинку своєї душі. Нехай те, чого ви досягнете, змусить ваших рідних і педагогів пишатися вами. З гордістю носіть звання випускника Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ.

Слово від випускників надали активній учасниці громадського життя, іменній стипендіатці голови Сумської ОДА Юлії Самосі. Вона подякувала батькам і викладачам за поради та знання, якими вони ділилися. Згадала перший дзвоник, знайомство з інститутом, викладачами й одногрупниками, а також нелегку, але таку цікаву роботу в Центрі молодіжної політики.

До молодих людей звернулася мама випускниці 21ФБП групи Наталія Дерпа, яка побажала їм здоров’я та наполегливості, щасливого життєвого шляху. Також вона подякувала трудовому колективу й адміністрації за терпіння та знання, які вони вклали в дітей.

Завершилися урочистості фотосесією на згадку.