Міжнародний проект: оцінка ефективності

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ відбулася зустріч з експертом із моніторингу й оцінки проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» Оленою Скуратовою.

Під час спілкування викладачі вишу поділилися враженнями від семінарів, які проходили в рамках міжнародного проекту. Зокрема, говорили про новітні методичні розробки, педагогічні прийоми, а також стиль проведення занять німецьких експертів – про все, що почерпнули наші педагоги та нині застосовують на практиці.

Експерт спілкувалася не лише з викладачами, але й цікавилася думкою студентів, що проходили практику в Німеччині. До того ж Олена Скуратова пересвідчилася в ефективному використанні оновлених лабораторій та обладнання, наданого навчальному закладові в рамках проекту.

По суті це було анкетування (опитування), що стосувалося оцінки викладачами та студентами якості нового обладнання й рівня задоволеності ним.

Насамкінець відвідали Глухівський міський краєзнавчий музей.