Захист 2019: завершальний етап пройдено

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ відбувся захист бакалаврських робіт студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».

У підсумку сім студентів отримали оцінку «відмінно», а якісний показник групи склав 100%. Голова комісії, кандидат економічних наук, доцент, директор із персоналу ПАТ «Сумиобленерго» Микола Деркач виокремив дипломну роботу на тему: «Оцінка фінансового стану підприємства (на прикладі ДПДГ «Забойщик» Великоновосілковського району Донецької області)» Анастасії Баліоз.

Також до складу комісії увійшли директор інституту Анатолій Литвиненко, заступник директора з навчальної роботи Наталія Горох, завідувач відділення економіки та інформаційних технологій Наталія Маринченко, викладачі спеціальних дисциплін Людмила Коренівська, Тетяна Лук’яненко, технічний секретар, секретар-друкарка Крістіна Чумакова.