Захист 2019: у комп’ютерників стовідсоткова якість

Студенти Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ спеціальності «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» захистили дипломні проекти.

Захист оцінювала комісія у складі голови, заступника начальника Сумської філії ПАТ «Укртелеком» Генадія Рогози, заступника директора з навчальної роботи Наталії Горох, завідувача відділення економіки та інформаційних технологій Наталії Маринченко, викладачів спеціальних дисциплін Миколи Суровицького та Юрія Сухойваненка.

У підсумку дев’ять студентів отримали оцінку «відмінно», дванадцять – «добре». Якісний показник знань становить 100%.

Найкращим визнали захист Артура Нестеренка з проектом «Розробка програмного забезпечення для проведення економічних розрахунків на заняттях із дисципліни «Менеджмент». Його роботою будуть користуватися студенти економічного напряму й у подальшому. Також виокремили проекти Руслана Каліновича «Розробка мобільного додатку для виведення розкладу Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ» та Кирила Швецова «Розробка структури та інтерфейсу програми для побудови викройок одягу».