Історичний шлях відділення економіки та інформаційних технологій

Провідний бібліотекар ГАТІ СНАУ Олена Загута провела для студентів 11БО, 11Ф, 11М груп інформаційну годину, присвячену 120-річчю від дня заснування навчального закладу.

Під час заходу завідуюча народним музеєм С.А. Ковпака Надія Зайцева ознайомила з історичним шляхом відділення економіки та інформаційних технологій. Присутні переглянули презентацію про успішних випускників.

Випускниця нашого вишу, а нині його викладач Ірина Кліндух поділилася з молодими людьми спогадами про студентські роки. Викладач Оксана Дзекелева як куратор першого набору менеджерів розповіла про тих молодих людей, які внесли новий подих у життя інституту. На важливості навчання наголосила завідувач відділення Наталія Маринченко. Зокрема, Наталія Анатоліївна звернула увагу на те, що завдяки індивідуальному графіку можна паралельно працювати та навчатися.