Чекають на результати

На базі Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ проходило зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

ЗНО складали не лише випускники шкіл і студенти вишів І-ІІ рівнів акредитації, але й ті, хто планує здобувати вищу освіту вже через роки після завершення навчання.

Якими були завдання та що очікують у підсумку учасники тестування? Одинадцятикласниця Аліка говорить, що особисто для неї українська література видалася легшою за мову. Максим і Дмитро трохи хвилюються за результат, бо їм завдання з української мови видалися складнуватими. А ось 39-річна Наталія, яка вступатиме до нашого вишу на заочне відділення, розповідає, що у неї складнощі виникли через кардинальні зміни в програмі з української літератури, які відбулися з моменту її випуску зі школи.