Отримали корисний досвід

За підтримки Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату Глухівський агротехнічний інститут імені С.А. Ковпака СНАУ організував для своїх студентів бойові стрільби з АК-47 у Кудриному Яру.

Першокурсники розділилися на чотири взводи. Хлопці розбирали та збирали автомат Калашникова, одягнувшись у бронежилет і каску, стріляли по мішені. Кожен юнак використав по 11 патронів. Також студенти ГАТІ пройшли медико-санітарну підготовку. Зокрема, вони накладали пов’язки та джгути, а також ознайомлювалися з медичним екіпіруванням сучасного українського війська та новими медичними засобами.

Співпраця з Глухівським ОМВК в особі його керівника підполковника Андрія Нємцева допомогла нам провести заняття зовсім на іншому рівні, – говорить викладач дисципліни «Захист Вітчизни» Валерій Загарюй. – Це дало можливість студентам відчути себе захисниками й отримати корисний досвід.