Ми поважаємо! Ми пам’ятаємо!

Із нагоди Дня пам’яті та примирення й 74-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні адміністрація, співробітники та студенти Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака СНАУ взяли участь в урочистих заходах.

Велика інститутська родина зібралася разом біля меморіалу вишу, щоб вшанувати пам’ять студентів і викладачів нашої альма-матер, які загинули в роки Другої світової війни.

Вітаю з Днем Перемоги, – звернувся до присутніх директор інституту Анатолій Литвиненко. – Зараз ми не маємо морального права забути тих, хто здобув велику перемогу. Це студенти, викладачі, співробітники, які, не шкодуючи власного життя та здоров’я, боролися за свободу нашого навчального закладу та країни в цілому.

Після урочистостей колона рушила до площі Рудченка. Під час загальноміського мітингу-реквієму «Летіла Перемога над світами, немов травневий довгожданий грім» жителі та гості Глухова поклали квіти до меморіалу загиблим і пом’янули їх хвилиною мовчання.