Україна-Німеччина: співпраця триває

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака Сумського НАУ відбулася чергова зустріч у рамках спільного україно-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

До інституту прибули делегати з Німеччини: доктор Германн Кнехтгес — професор кафедри агротехніки університету Нюртингену, науковий співробітник цього навчального закладу доктор Ангеліна Томас, а також заступник керівника проекту Андрій Гетя. Передусім вони зустрілися з адміністрацією інституту й обговорили ряд важливих питань.

Доктор Ангеліна Томас провела анонімне анкетування серед студентів і викладачів, від якого буде залежати подальший розвиток проекту та поліпшення практичної освіти по всій Україні.

Далі гості з Німеччини оглянули матеріально-технічну базу ГАТІ СНАУ. Доктор Германн Кнехтгес повідомив, що мета їх візиту — оцінити вже існуюче обладнання та зрозуміти, що потрібно додати для покращення практичної підготовки студентів.