Подорож до світу класика американської літератури

Студенти 11КІ групи разом із викладачем зарубіжної літератури Оксаною Вілковою через літературний медіапортал здійснили подорож-змагання до світу Ернеста Гемінґвея та його героїв.

«Журналісти» та «блогери» ознайомилися з особистістю легендарного письменника: підготували цікаві факти з життя митця, створили фотоколажі, переглянули відеосюжет. Також студенти опрацювали зміст повісті «Старий і море», дослідили тематику та проблематику твору, проаналізували відеофрагмент одного з найважливіших моментів повісті. До того ж юні "медійники" взяли інтерв'ю в головного героя Сантьяго та виконали творчі завдання, створені за допомогою сервісу learningapps.org. Крім цього, майбутні комп'ютерники отримали життєві меседжі від Ернеста Гемінґвея та склали сенкани.

Разом зі студентами перегорнули сторінку літературної історії й викладачі школи педагогічної майстерності та циклової комісії гуманітарних дисциплін.