«Діагностика» професійної майстерності

Студенти 41ОКМ групи захистили курсові роботи з дисципліни «Економіка та планування виробництва».

Під час захисту майбутні фахівці продемонстрували знання, які здобули під керівництвом викладача Ірини Кліндух. Студенти розповідали про мережу, яку вдосконалювали чи впроваджували. Також вони ознайомили членів комісії зі своїми умовними підприємствами, зокрема, методикою розрахунків кількості та вартості обладнання; балансом робочого часу; чисельністю персоналу, задіяного на обслуговуванні мережі; нарахуванням єдиного соціального внеску та заробітної плати тощо. Окрім поточних витрат на обслуговування комп’ютерної мережі, розрахували також капітальні затрати.

На заході була присутня завідувач відділення економіки та інформаційних технологій Наталія Маринченко. Наталія Анатоліївна привітала студентів із вдалим захистом курсових, побажала успішного проходження виробничої практики та написання дипломних робіт.