За співробітниками – до ГАТІ

У читальній залі інституту відбулася зустріч студентів-комп’ютерників із потенційними роботодавцями.

ГАТІ СНАУ відвідали представники навчального центру харківської ІТ-компанії NIX Solutions, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення, мобільних і веб-додатків, адмініструванні та техпідтримці ПЗ, консалтингом і розробкою власної продукції. Варто зазначити, що в цій організації вже офіційно працюють і студенти 41ОКМ групи Богдан Онищенко та Руслан Калінович. Як зазначили гості вишу, це, мабуть, і було основною причиною, чому вони приїхали саме до нашого навчального закладу.

Якщо у нас є можливість співпрацювати, то чому ж цього не робити,
– стверджують співробітники компанії NIX Solutions.

Під час зустрічі мова йшла про історію заснування та розвитку організації, кількість працівників, важливість знань англійської мови для роботи в ІТ-сфері тощо. Крім цього, студенти відповідали на запитання, отримуючи за це символічні призи.