Тверде «ні» згубним звичкам

У рамках проведення тижня психології практичний психолог інституту Ірина Марченко провела зі студентами 11КІ групи заняття-тренінг «Молодь – за здоровий спосіб життя».

Під час заняття молоді люди обговорили причини паління та вживання алкоголю й наркотиків, їх згубний вплив на організм, поведінку й на особистість загалом. Також вони розглянули життєві ситуації та запропонували свої варіанти виходу з них; переглянули відеоматеріали щодо впливу негативних речовин і наслідків їх вживання. Студенти вчилися твердо відмовляти та говорити «ні» в ситуаціях, коли їм ніби пропонувалося спробувати заборонені препарати.

Наприкінці комп’ютерники підсумували, що для них вести здоровий спосіб життя означає займатися спортом і правильно харчуватися, й запевнили, що вони проти паління, вживання алкоголю та наркотичних речовин.