Інвестиції в майбутнє

У Глухівському агротехнічному інституті імені С.А. Ковпака СНАУ завершила роботу весняна хвиля підготовчих курсів.

Понад 50 школярів з Глухівського, Кролевецького, Ямпільського, Буринського, Путивльського та Середино-Будського районів успішно пройшли підготовку до вступних випробувань. Зокрема, слухачі курсів поглибили знання з української мови та математики. Після завершення навчання майбутні абітурієнти отримали сертифікати випускників підготовчих курсів.

До того ж випускники адаптувалися до нової методики викладання й за допомогою квестів ознайомилися з матеріально-технічною базою інституту: навчальними аудиторіями, обладнаними сучасною комп’ютерною та мультимедійною технікою; лабораторіями; народним музеєм С.А. Ковпака тощо.