Відчули себе козаками

В електронній читальній залі інституту за ініціативи Центру молодіжної політики відбувся круглий стіл «Ми нащадки козацького роду», присвячений Дню українського козацтва.

Керівник департаменту з навчальної та наукової роботи Руслан Калінович ознайомив присутніх із бойовим устроєм, законами на Січі, технікою козаків, а також з їх надможливостями. Руслан допоміг глядачам поринути в часи козацтва, відчути себе частиною історії, запропонувавши відтворити відомі картини «Козаки пишуть листа турецькому султану» та «Як козаки Різдво Христове святкували».

На заході були присутні й активно співпрацювали з ведучим заступник директора з виховної роботи Сергій Журба, голова Центру молодіжної політики Альона Волкова разом зі своєю командою, практичний психолог Ірина Марченко та групи 31Бух, 31Ф.

Сергій Олександрович зазначив, що такі заходи створені для тих, хто прагне до громадської роботи та змістовного студентського життя.