Закріпили теоретичні знання та розширили практичні вміння

Викладачі ГАТІ СНАУ Наталія Горох, Наталія Маринченко й Ірина Кліндух для студентів 31Ф, 31Бух та 11ФБП груп провели навчальне заняття-екскурсію у Глухівському управлінні Державної казначейської служби України Сумської області.

Начальник управління Оксана Новікова розповіла студентам про важливість створення зазначеного фінансового органу, ознайомила з етапами його розвитку, охарактеризувала діяльність протягом 24 років. Більш детально Оксана Анатоліївна зупинилася на тому, що саме мають знати майбутні бухгалтери та фінансисти, які будуть працювати в бюджетних установах – клієнтах казначейства. Зокрема, звернула увагу на перелік документів, потрібних для відкриття рахунку в казначействі, процес подання документів на оплату рахунків і форми звітності бюджетної установи. Крім цього, студентів ознайомили з роботою, функціями та завданнями, які покладені на працівника кожного сектору управління.

Також начальник управління зазначила, що випускники нашого інституту успішно працюють в Глухівському управлінні ДКСУ в Сумській області. На запитання студентів щодо можливості їх працевлаштування після закінчення навчального закладу Оксана Новікова відповіла, що, отримавши кваліфікацію бакалавра з фінансів, можна розглянути перелік вакансій на сайті Головного управління ДКСУ у Сумській області та подати необхідні документи для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади.

Після завершення навчального заняття-екскурсії студенти підготували та презентували звіти. Так майбутні працівники економічної галузі закріпили теоретичні знання та розширили практичні вміння з дисциплін «Казначейська справа», «Фінанси» й «Податкова система».