Екскурс в історію космонавтики

Провідний бібліотекар ГАТІ СНАУ Олена Загута для студентів 11АІ й 11КІ груп провела інформаційну годину, присвячену Всесвітньому дню авіації та космонавтики, що відзначається 12 квітня.

Олена Олександрівна здійснила екскурс в історію свята, зокрема, розповіла про те, що воно з’явилося на честь першого польоту людини в космос та ознаменоване нестримною жагою людства до пізнання нових знань. Крім цього, під час заняття студенти дізналися багато цікавих фактів, пов'язаних із космосом і Україною як учасницею невеликого клубу космічних держав. Також переглянули презентацію та декілька тематичних відеороликів.

Як доповнення до теми протягом заходу діяла книжкова виставка «Україна та історія світової космонавтики».