Успішний крок до якісної освіти

У ГАТІ СНАУ розпочала роботу лабораторія моніторингу якості освіти, оновлена у рамках реалізації спільного україно-німецького проекту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України».

Перше заняття в новій аудиторії провів викладач інституту Олексій Ткачов з дисципліни «Охорона праці в галузі» на тему: «Засоби захисту від ураження електричним струмом». Студенти 31ПЕ групи класифікували плакати та знаки безпеки, малюючи на мультимедійній дошці стрілки до відповідної категорії. Виклад нового матеріалу супроводжувався демонстрацією ілюстрацій і відео. Електронний підручник, створений Олексієм Олександровичем, слугував як презентація.

Насамкінець було здійснено моніторинг підготовки фахівців-електриків із професійної дисципліни, тобто – своєрідний контроль засвоєних знань.